Tūrisma aģentūras Latvijā

Tā kā ceļojumu popularitāte mūsdienās ir salīdzinoši augsta un tā nebeidz pieaugt, tad Latvijā ir izveidojušās daudz tūrisma aģentūras, kuras piedāvā plašu avio ceļojumu, ceļojumu ar autobusu un kruīzu ceļojumu klāstu. Tieši daudzo aģentūru dēļ ikvienam, plānojot ceļojumu, var rasties grūtības tūrisma aģentūras izvēlē. Lai Tu nesastaptos šādām grūtībām, tad turpmākajā rakstā apskatīsim dažas populārākās (ceļotāju ieteiktās) tūrisma aģentūras Latvijā.

Starptautiskais tūroperators „TEZ TOUR ir viens no vadošajiem un lielākajiem tūroperatoriem Latvijā, kas organizē ceļojumus uz dažādām tūristu iecienītām pasaules vietām. TEZ TOUR izmanto augsti attīstītas tehnoloģijas visu segmentu ceļojumu organizēšanā, to kontroles un vadības jomā.

TEZ TOUR pilnībā kontrolē visus ceļojumu organizēšanas posmus.

Tūroperatora pirmsākumi meklējami šī gadsimta sākumā, precīzāk, 2002. gadā, un kopš tā laika uzņēmums ir ievērojami attīstījies.

TEZ TOUR tūristu atbalsta dienests strādā visu diennakti jebkurā no tūroperatora piedāvātajiem galamērķiem, tāpēc, ja ir radušies kādi jautājumi vai sarežģījumi, tad atliek piezvanīt pa konkrētās valsts TEZ TOUR informācijas tālruni.

Tūrisma operators „NOVATOURS ir viens no populārākajiem  tūrisma operatoriem Baltijas valstīs, un tas organizē dažādus interesantus, skaistus un iespaidiem bagātus ceļojumus un slēpošanas tūres.

NOVATOURS cenšas darīt visu, lai ikviena cilvēka atpūta būtu patīkama un kvalitatīva. Šis tūrisma operators rūpējas par ikviena cilvēka vēlmēm un vajadzībām, lai brīvdienas būtu patīkamas un neaizmirstamas.

Tūrisma aģentūra „Latvia Tourssaviem klientiem, gluži tāpat kā citas aģentūras, piedāvā visus tūrisma pakalpojumus – vīzu noformēšanu, viesnīcu pakalpojumus un citus, ar ceļošanu saistītus, pakalpojumus. Par savu galveno mērķi Latvia Tours uzskata klientu apmierinātību.

Latvia Tours saviem klientiem piedāvā jūras kruīzus, atpūtu dažādos SPA kūrortos, ceļojumus uz atrakciju parkiem, biznesa ceļojumus utt.

Ceļojumu aģentūra „Averojair 1996. gadā dibināts uzņēmums ar augsta līmeņa apkalpošanas standartiem tūrisma pakalpojuma sniegšanā. Saviem klientiem Averoja nodrošina plašu tūrisma pakalpojumu un informācijas klāstu visā pasaulē.

Jau kopš dibināšanas brīža ceļojumu aģentūra „Averoja” piedāvā dažādus atpūtas un izklaides braucienus, kruīzu ceļojumus, SPA kūrortus saviem klientiem uz dažādām pasaules valstīm.

Tūrisma aģentūra „Kolumbs ir viena no vadošajām tūrisma aģentūrām Latvijā. Kolumbā ikvienam pastāv iespēja iegādāties ceļojumu uz jebkuru pasaules vietu visdažādākajiem nolūkiem, sākot ar atpūtas braucieniem un beidzot ar biznesa vajadzībām.

Kolumba klientiem divas reizes gadā tiek piešķirts bonuss – ziemas sezonā, iegādājoties ceļojumu, dāvanā var saņemt taksometru uz/no lidostas, savukārt vasaras sezonā dāvanā var saņemt pretiedeguma krēmu.

Tūrisma aģentūra „Impro ceļojumi palīdzēs Tev iepazīt pasauli un iegūt neaizmirstamas atmiņas. Impro nodarbojas arī ar uzņemošo tūrismu, tādā veidā sniedzot pilnu tūrisma pakalpojumu klāstu ārzemju tūristiem.

Tūrisma aģentūras nosaukums ir radies no vārda „improvizācija”, kas nozīmē iztēli un jaunradi.

Impro pamatdarbība ir grupu ceļojumi ar pievienoto vērtību.

Tūrisma aģentūra „Jēkaba Ceļojumiir viena no lielākajām tūrisma aģentūrām Latvijā, kas tika dibināta 2003. gadā, un šogad tika svinēta aģentūras 13 gadu pastāvēšanas dzimšanas diena. Tās dibinātājs ir Uldis Alksnis.

Iegādājoties ceļojuma tūrisma aģentūrā „Jēkaba Ceļojumi”, papildus Tu saņemsi bezmaksas ceļojumu katalogu, kurš tiks piegādāts divas reizes gadā uz Tavu pastkastīti.

Saviem klientiem aģentūra „Jēkaba Ceļojumi” piedāvā labākos lidojumus, viesnīcas, ekskursijas un citus tūrisma pakalpojumus par izdevīgām cenām dažādās pasaules vietās – Jaunzēlandē, Marokā, Etiopijā, Japānā, Ķīnā, Laosā u.c.

Top

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *